O nás

"Poskytujeme kompletní informace a podporu při investování v Česku."

Jsme ONE-STOP-SHOP: pokryjeme všechny Vaše potřeby.

24

pořádaných akcí v roce 2020

39

členů

25

let zkušeností

250

podpořených
projektů

87

investičních poptávek
v roce 2020

5

pracovních skupin

Kamil Blažek

Předseda AFI

Vážení čtenáři, naším cílem je představit Českou republiku jako cíl v Evropě, který poskytuje ideální kombinaci dobré návratnosti investic, přiměřených nákladů, silných nápadů, potenciálu pro budoucí rozvoj, skvělého lidského kapitálu a nadšeného pracovního prostředí a jako místo, kde je zábava žít a začít podnikat. To vše i v době velkých změn a výzev. Nechtěl bych předpovídat budoucnost, ale i...
Číst dále

Kamil Blažek

Profil na LinkedIn

Předseda AFI

Vážení čtenáři,

naším cílem je představit Českou republiku jako cíl v Evropě, který poskytuje ideální kombinaci dobré návratnosti investic, přiměřených nákladů, silných nápadů, potenciálu pro budoucí rozvoj, skvělého lidského kapitálu a nadšeného pracovního prostředí a jako místo, kde je zábava žít a začít podnikat. To vše i v době velkých změn a výzev.

Nechtěl bych předpovídat budoucnost, ale i tak mám několik dobrých argumentů, proč bude Česká republika i nadále úspěšná - jako bezpečné místo pro investice pro české i zahraniční investory. Naši vzdělaní lidé, institucionální a politická stabilita, vynikající přístup na hlavní evropské trhy, bezpečné prostředí a vysoká kvalita života - nic z toho v pandemii COVID19 a jeho následky nezmizelo, ani nic z toho brzy nezmizí. Všechny tyto faktory zde budou i nadále, aby zajistily stabilní návratnost vašich stávajících nebo budoucích investic, což je něco, co možná v mnoha jiných zemích neuvidíte. V době očekávaného odpojení globálních dodavatelských řetězců Česká republika zaškrtává všechna políčka jako cíl pro nové investice v EU. Ze všech těchto důvodů jsem i nadále optimistický ohledně naší budoucnosti a vaší budoucnosti s námi. Naše Sdružení pro zahraniční investice bude tady, aby vám pomohla uspět.

 

Události

U nás se stále něco děje

Aktuality

Co je u nás nové

Partneři AFI

Hlavní partner

Patron

Supporting partner

Supporting partner

Členové AFI

Vyrobeno v