Doba příležitostí a cesta k nové stabilitě
September 6, 2022
2:00 pm - 11:00 pm
Kongresové centrum České národní banky
The AFI Annual Conference is one of the key events aimed at supporting the investment environment in the Czech Republic. This year, the third edition of the event will take place on 6 September 2022 at the Czech National Bank in Prague.
The conference part of the event will comprise four moderated panel discussions in which experts will talk about current trends and the latest issues in the economic and investment environment. In previous years, among other speakers were presented for example, Miroslav Singer, former governor of the Czech National Bank; Luděk Niedermayer, MEP and former deputy governor; Petr Očko, Deputy Minister of Industry and Trade or Tomáš Sedláček, economist and philosopher.
The main aspect of the evening gala will be the presentation of:
After the awards ceremony, there will be time and space for networking with top representatives of the private and public sectors.
13:30 – 14:00 | Registrace |
14:00 – 14:10 | Zahájení |
14:10 – 15:10 | 1. diskusní panel |
15:10 – 16:10 | 2. diskusní panel |
16:10 – 16:50 | Coffee break a networking |
16:50 – 17:00 | Prezentace výsledků průzkumu AFI |
17:00 – 18:00 | 3. diskusní panel |
18:00 – 19:00 | 4. diskusní panel |
19:00 – 19:30 | Předávání Cen AFI |
19:30 – 21:00 | Raut & networking |
Moderátorkou konference bude Michala Hergetová.
Konference bude zakončena předáváním dvou Cen AFI:
Účelem udílení Cen AFI je vyzdvihnout a náležitě veřejně ocenit jednak významné osobnosti, které se zasadily o rozvoj českého investičního prostředí a hospodářství, především svou činností směřující k podpoře investic, a k vytváření prostředí příznivého pro investory a rozvoj investic v Česku, ale také i aktivity či projekty uskutečněné v České republice (např. investice do pokročilých technologií, osobnost zasluhující se o podporu podnikatelského prostředí atp.) a aktivity či projekty původem z České republiky, uskutečněné v zahraničí, které mají přínos pro Českou republiku (např. export inovací, spoluvytváření pozitivního obrazu českého průmyslu v zahraničí, rozvoj obchodních vztahů se strategickými partnery atp.).
Pokud máte ve svém okolí osobnost či projekt, který by si zasloužil vyzdvihnout, stačí poslat vyplněnou nominaci na email lenka.kocianova@afi.cz nebo písemně na adresu kanceláře sdružení AFI.
Nominaci na Ceny AFI může zaslat kdokoli. Počet nominací není nijak omezen.
Na přiložených odkazech naleznete formální náležitosti pro jednotlivé ceny a formulář pro nominace ke stažení.
V případě jakýchkoli dotazů ohledně Výroční konference se na nás neváhejte obrátit!
Lenka Kociánová
Project Manager
+420 725 379 969
lenka.kocianova@afi.cz