Členové AFI

Weinhold Legal

Weinhold Legal byla založena v roce 1996, v současné době má tým více než čtyřicet českých, slovenských a zahraničních právníků, což umožňuje úspěšně kombinovat mezinárodní know-how s detailní znalostí domácího prostředí. Weinhold Legal má kanceláře v Praze a v Brně a je součástí sítě právnických kanceláří globální organizace, která je zastoupena ve více než 150 jurisdikcích. Weinhold Legal se řadí k největším právnickým kancelářím působícím na českém území.

Členové týmu se rovněž aktivně podílejí na tvorbě legislativy, a to zejména v oblasti obchodního práva a finančních služeb, a účastní se i na práci nejvýznamnějších profesních organizací působících...  Více

Členové týmu se rovněž aktivně podílejí na tvorbě legislativy, a to zejména v oblasti obchodního práva a finančních služeb, a účastní se i na práci nejvýznamnějších profesních organizací působících v oblasti kapitálového trhu. Odborníci naší kanceláře jsou autory četných publikací, přednášejí a pravidelně se účastní konferencí a profesních školení.

Významnou předností Weinhold Legal je úzká spolupráce se specialisty, kteří působí v oblasti daňového a účetního poradenství a v oblasti corporate finance. Díky tomu jsme schopni řešit složité otázky a podílet se na transakcích, které vyžadují nejen komplexní právní, daňové, účetní či finanční poradenství, ale jsou náročné i z hlediska řízení projektů.

Poskytované služby:

Reference

Tým Weinhold Legal poskytuje právní poradenství řadě předních českých i mezinárodních firem. Weinhold Legal má rozsáhlé zkušenosti s poradenstvím v oblasti fúzí a akvizic, soutěžního práva, korporátního a občanského práva, bankovního a finančního práva, pojišťovacího práva, řešení sporů, pracovního práva, práva nemovitostí, restrukturalizací a insolvencí, veřejných a soukromých zakázek, duševního vlastnictví, IT a médií a telekomunikací.

Doplňující informace

Weinhold Legal prostřednictvím svého řídícího partnera disponuje oprávněním seznamovat se s utajovanými skutečnostmi na základě bezpečnostní prověrky Národního bezpečnostního úřadu. Tato skutečnost svědčí o našem pečlivém přístupu k důvěrnosti informací a schopnosti realizovat významné projekty ve veřejném sektoru.

Weinhold Legal a její právníci jsou vysoce hodnoceni v publikacích a žebříčcích jako je Legal 500, Chambers & Partners, IFLR 1000, Who's Who nebo Mergermarket.

Kontakt

Weinhold Legal, v.o.s.

Florentinum Na Florenci 2116/15

110 00 Praha 1

 

Tel: +420 225 385 533

Fax: +420 225 385 444

e-mail: wl@weinholdlegal.com

www.weinholdlegal.com

Kontaktní osoby

JUDr. Ing. Ondřej Havránek, partner

JUDr. Daniel Weinhold, Ph.D., partner