Členové AFI

Renomia

RENOMIA, a. s., je největší českou pojišťovací makléřskou společností. Již od roku 1993 poskytuje komplexní služby v oblasti risk managementu a pojištění pro firmy a jejich zaměstnance. RENOMIA úspěšně rozvíjí své aktivity nejen v ČR, ale i v dalších zemích střední a východní Evropy.

Díky vedoucí pozici na trhu a rozsáhlým odborným zkušenostem přináší RENOMIA svým klientům zcela nadstandardní podmínky pojistného krytí, flexibilní likvidaci škod a výhodnou cenu pojištění.

RENOMIA je transparentní a nezávislou společností, která vždy hájí zájmy svých klientů a jedná v jejich prospěch. Zaměřuje se zejména na pojištění průmyslových a podnikatelských rizik a nabízí komplexní služby: - analýza rizik a risk management - příprava pojistného...  Více

RENOMIA je transparentní a nezávislou společností, která vždy hájí zájmy svých klientů a jedná v jejich prospěch. Zaměřuje se zejména na pojištění průmyslových a podnikatelských rizik a nabízí komplexní služby:

- analýza rizik a risk management

- příprava pojistného programu a výběr nejvýhodnější varianty pojištění

- správa pojistného programu

- řešení škod 24 hodin denně 7 dní v týdnu

- poradenství

- vzdělávání v oblasti pojištění

Specializované oddělení RENOMIA BENEFIT poskytuje služby managementu a zaměstnancům firemních klientů. Důležitým segmentem jsou klienti z oboru zemědělství, o které pečuje oddělení RENOMIA AGRO. RENOMIA je také zakladatelem a manažerem sítě pojišťovacích makléřů působících v ČR pod značkou RENOMIA NETWORK.

Významnou předností RENOMIA jsou její unikátní mezinárodní služby a členství v mnoha prestižních světových sítích pojišťovacích makléřů. RENOMIA poskytuje svým klientům servis ve více než 135 zemích světa.

RENOMIA má jasně definované poslání, cíle a hodnoty, kterými se řídí, jak při poskytování služeb klientům, tak při práci se zaměstnanci. Úspěšný rozvoj RENOMIA je založen na odborných znalostech, pracovitosti a kreativitě jedinečného týmu spolupracovníků, kteří působí v ČR i v zahraničí. Profesní růst jednotlivých zaměstnanců a jejich celková spokojenost jsou pro RENOMIA jednou z hlavních priorit.

 

Poskytované služby:

Reference

Fotbalová asociace České republiky 

NISA AIR s.r.o.

Kofola ČeskoSlovensko a.s.

Český svaz ledního hokeje z.s.

České Radiokomunikace a.s.

Karlovarské minerální vody, a. s.

PEGAS NONWOVENS s.r.o.

Svaz českých a moravských bytových družstev

KRKONOŠSKÉ PAPÍRNY a.s.

Svaz českých a moravských spotřebních družstev

Doplňující informace

Držitel ocenění Ruban d'Honneur v soutěži European Business Award 2014/2015 v kategorii Zaměstavatel roku.

1. Místo v žebříčku Top 30 pojišťovacích makléřů v České republice za rok 2014

Kontakt

RENOMIA, a. s.
Holandská 8
639 00 Brno

Kontaktní osoby

Ing. Marek Kalbáč

ředitel mezinárodního oddělení

RENOMIA, a. s.

e-mail: marek.kalbac@renomia.cz

mobil: +420 724 111 102

 

Ing. Radek Zeman

jednatel společnosti Confido broker, s.r.o.

člen RENOMIA NETWORK

e-mail: radek.zeman@renomianet.cz

mobil: +420 733 782 001, +420 731 493 272