Členové AFI

Randstad

Randstad byl založen v roce 1960 v Nizozemí a dnes je druhým největším poskytovatelem personálně-poradenských služeb na světě. Má zastoupení ve 39 zemích, v jeho 4 400 pobočkách pracuje 29 000 zaměstnanců. Po celém světě Randstad denně zaměstnává 580 000 agenturních zaměstnanců.

V České republice na Slovensku navazuje Randstad na historii společnosti AYS Placements & Workshops, která byla založena v roce 1992 a jako jedna z prvních v ČR nabízela agenturní zaměstnávání. AYS byla v roce 1999 převzata 4. největší personální společností na světě - společností Vedior. Sloučením Vedioru a Randstadu v roce 2008 vzniká 2. největší personálně-poradenská společnost na světě a silná značka Randstad vstupuje i na český trh. V srpnu 2010 Randstad posílil své postavení díky akvizici společnosti Start People Staffing. Randstad má v České republice 160...  Více

V České republice na Slovensku navazuje Randstad na historii společnosti AYS Placements & Workshops, která byla založena v roce 1992 a jako jedna z prvních v ČR nabízela agenturní zaměstnávání. AYS byla v roce 1999 převzata 4. největší personální společností na světě - společností Vedior. Sloučením Vedioru a Randstadu v roce 2008 vzniká 2. největší personálně-poradenská společnost na světě a silná značka Randstad vstupuje i na český trh. V srpnu 2010 Randstad posílil své postavení díky akvizici společnosti Start People Staffing.

Randstad má v České republice 160 zaměstnanců, kteří poskytují své služby prostřednictvím 22 pracovišť. V roce 2014 Randstad přímo zaměstnával 10.505 agenturních pracovníků a svým klientům vyhledal 240 kvalifikovaných kandidátů na hlavní pracovní poměr.

Základní hodnoty, které zastáváme, vyjadřuje naše motto ‘to know, to serve, to trust’ - ‘znát, sloužit, důvěřovat‘. Vždy se snažíme porozumět současným i budoucím potřebám našich klientů a kandidátů. Čím více je známe, tím lépe jim můžeme vyhovět a naplnit jejich očekávání.

Poskytované služby:

Reference

Amazon

BROSE CZ

Bang & Olufsen

KIMBERLY-CLARK

MENLO WORLDWIDE

PHILIP MORRIS ČR

Mondelez

DHL Solutions

T-Mobile

TOYODA GOSEI CZECH

SAP

ModusLink

TPCA

Škoda Auto

KS Kolbenschmidt

Valeo Compressor

SAP Business Service

Black & Decker

VALEO VÝMĚNÍKY TEPLA

Iveco

Farmet

Behr

Alukola

Česká spořitelna

XEROX

UFI Filters Czech

HLA.

Veyance Technologies

Pierburg

JOHNSON & JOHNSON

Doplňující informace

Kontakt

Randstad s.r.o

Karla Engliše 519/11

150 00 Praha 5

T: 222 210 013

Email: randstad@randstad.cz

www.randstad.cz

Kontaktní osoby

Pro všeobecné dotazy, marketing a organizační záležitosti:

Alžběta Honsová, emarketing@randstad.cz, 602 228 199

Management:

Hana Púllová, General Manager, Randstad CZ&SK | hana.pullova@randstad.cz

Pro investory/poptávky po službách:

Simona Běhounková, Sales Director | simona.behounkova@randstad.cz

Tomáš Brožek, Inhouse Services Director | tomas.brozek@randstad.cz

Ivana Čížková, Commercial Manager | ivana.cizkova@randstad.cz