Členové AFI

LMC

LMC je lídr na trhu práce a vzdělávání v České republice. Provozuje několik významných služeb, v četně nejznámějších:

 

Jobs.cz – kariérní portál zaměřený především na vzdělané a zkušené specialisty a manažery, kteří touží po lepším pracovním uplatnění. Byl založen v březnu 1996 coby první česká komerční online služba. Od té doby díky němu více než 34 000 zaměstnavatelů našlo přes 1 milion kolegů do svých týmů. Prace.cz – největší český pracovní portál zaměřený na pozice, u nichž není nutné vysokoškolské vzdělání, ale rozhodují především praktické zkušenosti, schopnosti a dovednosti. Zná jej 93 % lidí, kteří taková místa hledají. Teamio – online pomocník pro nábor, který...  Více

Jobs.cz – kariérní portál zaměřený především na vzdělané a zkušené specialisty a manažery, kteří touží po lepším pracovním uplatnění. Byl založen v březnu 1996 coby první česká komerční online služba. Od té doby díky němu více než 34 000 zaměstnavatelů našlo přes 1 milion kolegů do svých týmů.

Prace.cz – největší český pracovní portál zaměřený na pozice, u nichž není nutné vysokoškolské vzdělání, ale rozhodují především praktické zkušenosti, schopnosti a dovednosti. Zná jej 93 % lidí, kteří taková místa hledají.

Teamio – online pomocník pro nábor, který personalistům usnadňuje veškerou potřebnou agendu. Od vystavení pozice na internet i do tisku, nástroje pro předvýběr a komunikaci s uchazeči, až po vlastní složky se zajímavými životopisy. Vše je přístupné kdykoliv a odkudkoliv.

LMC svým klientům také poskytuje unikátní data a know-how z pracovního trhu, včetně individuálního poradenství pro oblast náboru, HR marketingu a celou řadu dalších aspektů rozhodujících o úspěšnosti firem.

LMC zaměstnává na 220 zkušených lidí. Od roku 2012 je součástí Alma Career group, která poskytuje své služby v deseti severo- a středoevropských zemích. Viz www.lmc.eu

Poskytované služby:

Reference

ABB

ČEZ

Česká televize

Raiffeisenbank

Zentiva, Sanofi Company

SIEMENS

Continental

EY

O2 Czech Republic

Accenture

BOSCH Group

T-Mobile

ŠKODA AUTO

RWE

Vodafone

Kontakt

Praha – sídlo LMC

Helsinky – sídlo mateřské skupiny Alma Career, která poskytuje služby v deseti severo- a středoevropských zemích

Kontaktní osoby

Jan Nousek, Teamleader of Major Account Management, jan.nousek@lmc.eu

Jakub Jelínek, Head of HR Architects, jakub.jelinek@lmc.eu