Členové AFI

HOFMANN-WIZARD s.r.o

Jsme dceřinou společností mezinárodně působící skupiny I.K.Hofmann GmbH se sídlem v Norimberku, která zaměstnává po celém světě 20.000 zaměstnanců. V České republice máme více než 20-ti letou tradici v oblasti zprostředkování zaměstnání a od roku 2005 velmi úspěšně nabízíme agenturní zaměstnávání a kombinaci obou předchozích služeb. V současné době zaměstnáváme 1600 zaměstnanců na našich pobočkách v Plzni, Stříbře, Boru u Tachova, v Českých Velenicích, Liberci, Brně, Chomutově a v Chebu. V roce 2015 jsme založili náborovou kancelář v Banské Bystrici na Slovensku.

Jako člen profesního sdružení APPS (Asociace poskytovatelů personálních služeb) garantujeme dodržování srovnatelných mzdových podmínek...  Více

Jako člen profesního sdružení APPS (Asociace poskytovatelů personálních služeb) garantujeme dodržování srovnatelných mzdových podmínek agenturních zaměstnanců a všech pracovně-právních předpisů.

Jsme certifikovaní podle ISO 9001:2015 a většinu našich zákazníků tvoří významní dodavatelé automobilového průmyslu a navazující logistické společnosti.

 

Produkty

► Temporary Help - Pracovník je zaměstnancem naší personální agentury, my vedeme jeho kompletní osobní a mzdovou agendu, Vy platíte jen za odpracované hodiny.

► Permanent Recruitment - najdeme Vám zaměstnance do trvalého pracovního poměru. Specifikujeme s Vámi pracovní pozici a najdeme vhodného kandidáta, kterého prověříme.

► Try & Hire - spojení personálních služeb Temporary Help a Permanent Recruitment je vhodné, pokud zvažujete vytvoření nové pracovní pozice. Pracovník je naším zaměstnancem, a pokud se osvědčí, převezmete ho do svého kmene.

► Recruiting support - ušetříte čas a energii Vašeho personálního oddělení. My za Vás provedeme všechny potřebné aktivity při hledání nových kandidátů.

► Executive Search - jestliže hledáte top manažera nebo specializovaného odborníka a potřebujete být diskrétní, jsme to pravé řešení. Vytipujeme společnosti s podobným zaměřením, získáme informace o možných kandidátech a diskrétně je oslovíme. Vy zůstanete do poslední chvíle v anonymitě.

Poskytované služby:

Reference

Assa Abloy

Benteler

DHL

Donaldson

Evobus

Ideal Automotive

Johnson Controls International

Kion Group

Lear Corporation

Magna

Doplňující informace

Seznam poboček ve světě:

Německo

I. K. Hofmann GmbH | Hauptverwaltung

Lina - Ammon - Straße 19 | 90471 Nürnberg

Rakousko

I. K. Hofmann GmbH, Industriezeile 56a, A-4020 Linz

USA

I. K. Hofmann USA Inc., 1 Glenlake Parkway NE, Suite 925, Atlanta, GA, 30328

Velká Británie

Hofmann U.K. Ltd., Monmouth House, 93 The Parade, High Street, Watford, Herts; WD17 1LN

Švýcarsko

Nemensis AG and jobboxx AG

Kägenstr. 17, CH-4153 Reinach 1

 

Ocenění a členství:

AA Zertifikat: Czech Stability Award

Czech To 100

Člen APPS

Člen České Logistické Asociace

 

Kontakt

HOFMANN-WIZARD s.r.o
Prešovská 4, 301 14 Plzeň
Tel.: +420 377 221 917
Mobil: +420 725 988 705

plzen@hofmann-personal.cz

 

Kontaktní osoby

Heinz Ostermann | Jednatel společnosti

 t: +49 911 98993-0 | f: +49 911 9899399 | 

mail Heinz.Ostermann@hofmann.info | web www.hofmann.info