Členové AFI

Deloitte

Společnost Deloitte v České republice poskytuje služby v oblastech auditu, daní, právního poradenství, finančního poradenství, podnikového poradenství a v oblasti řízení rizik.

Prvořadou snahou našich odborníků s mezinárodními zkušenostmi je poskytovat špičkové a konzistentní služby všude tam, kde to naši klienti potřebují. Deloitte Česká republika zaměstnává v kancelářích v Praze, Brně, Ostravě, Plzni a Hradci Králové více než 1 300 odborníků. Celosvětově Deloitte zaměstnává více jak 286 000 odborníků. Díky globálně propojené síti členských firem ve více než 150 zemích a teritoriích má společnost Deloitte světové možnosti a poznatky, které poskytuje svým klientům. Nabízené služby Auditorská činnost Daňové poradenství a...  Více

Prvořadou snahou našich odborníků s mezinárodními zkušenostmi je poskytovat špičkové a konzistentní služby všude tam, kde to naši klienti potřebují. Deloitte Česká republika zaměstnává v kancelářích v Praze, Brně, Ostravě, Plzni a Hradci Králové více než 1 300 odborníků. Celosvětově Deloitte zaměstnává více jak 286 000 odborníků.

Díky globálně propojené síti členských firem ve více než 150 zemích a teritoriích má společnost Deloitte světové možnosti a poznatky, které poskytuje svým klientům.

Nabízené služby

  • Auditorská činnost
  • Daňové poradenství a služby
  • Financování podniků
  • Finanční poradenství a služby
  • Oceňování podniků a majetku
  • Ostatní profesionální služby
  • Personální poradenství a nábor pracovníků
  • Podpora informačních technologií
  • Poradenské služby pro management
  • Poradenství v oblasti realit
  • Poradenství v oblasti životního prostředí
  • Právní poradenství
  • Průmyslové poradenství
  • Reengineering - zdokonalování firemních procesů
  • Strategický marketing
  • Pojišťovací poradenství
  • Vedení účetnictví
  • Vedení mezd
  • Transakční poradenství a restrukturalizace
  • Fúze a akvizice
  • Forenzní služby
  • Řízení rizik 

Poskytované služby:

Reference

Mezi klienty Deloitte Česká republika patří velké společnosti, veřejné instituce, rychle se rozvíjející firmy i startupy v celé řadě odvětví.

Doplňující informace

  • V roce 2013 obdržel Deloitte od odborného magazínu International Tax Review  titul Daňová firma roku 2013.
  • V roce 2012 získal Deloitte ocenění od odborného magazínu International Tax Review s názvem Středoevropská firma roku v oblasti převodních cen.
  • O rok dříve získaly členské firmy Deloitte v Londýně 12 ze 70 cen, které uděluje stejnojmenný magazín nejlepším expertům se specializací na přímé a nepřímé daně. Deloitte se stal Daňovou firmou roku 2011.

Kontakt

Deloitte Czech Republic

Churchill I - Italská 2581/67

120 00, Praha 2 – Vinohrady

Web: www.deloitte.cz

Telefon: +420 246 042 500

Email: deloittecz@deloittece.com

 

Kontaktní osoby

Michal Malysa, Head of PR and Communications, mmalysa@deloittece.com

Petr Brich, Director Clients and Markets, pbrich@deloittece.com

Diana Rádl Rogerová, Managing Partner, drogerova@deloittece.com

Josef Kotrba, Chairman, jkotrba@deloittece.com

David Batal, Vedoucí partner oddělení auditorských a poradenských služeb, dbatal@deloittece.com

Adham Hafoudh, Vedoucí partner daňového a právního oddělení, ahafoudh@deloittece.com

Pavel Šiška, Advisory Vedoucí partner oddělení poradenských služeb, psiska@deloittece.com

Miroslav Svoboda, Vedoucí partner pro oddělení finančního poradenství, msvoboda@deloittece.com