Členové AFI

Aon

Aon plc (NYSE:AON) je přední globální společnost, poskytující služby řízení rizik, služby pojistného a zajistného makléřství a řešení a outsourcing v oblasti lidských zdrojů. Prostřednictvím svých více než  72 000 zaměstnanců, Aon celosvětově pomáhá posílit výsledky svých klientů ve více než 120 zemích, a to s použitím inovativních a efektivních řešení, pro které využívá své zkušenosti, zdroje a technickou expertízu globálního lídra v oboru. Aon opakovaně získává ocenění od řady odborných institucí jako nejlepší světový broker, nejlepší pojistný zprostředkovatel, nejlepší zajistný zprostředkovatel, nejlepší manažer kaptivních programů a nejlepší poradenská společnost v oblasti zaměstnaneckých benefitů.

...  Více

Zdroje globálního lídra v oboru

Naše globální oborové zdroje, technická expertíza a znalosti mnoha odvětví předáváme lokálním klientům prostřednictvím více než 500 poboček ve více než 120 zemích.

Již před mnoha lety jsme si v Aon uvědomili, že naši klienti potřebují produkty a služby přizpůsobené jejich jedinečným potřebám a že chtějí, aby je poskytovali profesionálové s hlubokými expertními znalostmi z jejich oborů a z lokálních trhů. Ukazuje se, že globalizace vyžaduje dvě schopnosti: shromáždit celosvětově nejlepší myšlenky a aplikovat je v lokálních řešeních. Díky celosvětové distribuci, díky široké základně intelektuálního kapitálu a díky špičkovým technologiím jsme vybudovali společnost poskytující profesionální služby, abychom všechny tyto výzvy naplnili – se zaměřením na oblasti, ve kterých se zvyšují požadavky na pojistný broking, řízení rizik a human capital consulting.

Pojištění a Risk Management

Pojištění a Risk Management se dnes stává naléhavým bodem mnoha jednání vrcholového managementu firem. Jedná se o vpravdě úhelný kámen kapitálové struktury společností. Nedostatečně postavený program nechává organizaci zranitelnou vůči větším a dlouhodobějším problémům nebo, což je ještě horší, vůči insolvenci a bankrotu. Dobře nastavený pojistný a risk management program umožní uskutečnit vaši vizi — bez ohledu na obavy ohledně nadměrného hromadění cenného finančního kapitálu nebo držení zbytečně vysoké úrovně likvidity.

Human Capital Consulting

Aon Hewitt patří mezi špičkové globální firmy, poskytující poradenství v oblasti lidského kapitálu a jeho řízení, poskytujíce kompletní soubor poradenských, outsourcingových a pojistně-brokerských služeb.  Naši profesionálové disponují extenzívními znalostmi a zkušenostmi v nejrůznějších oborech a pomáhají firmám všech velikostí nacházet a udržet ty nejlepší talenty. Můžeme vám pomoci dosáhnout lepších obchodních výsledků tím, že nacházíme, rozvíjíme, motivujeme a odměňujeme zaměstnance tak, aby to přesně odpovídalo vašim finančním a obchodním cílům.

Zajištění

Zajištění je kritické pro profitabilní úpis rizik pojišťovnami, tím umožňuje udržet a rozšiřovat kapitálovou sílu a stabilní rating. Aon Benfield – přední světový zajistný makléř a zprostředkovatel poskytuje klientům integrovaná kapitálová řešení a služby, dodává objektivní poradenství, podporuje soutěž mezi kvalitními zajišťovnami a rozšiřuje výběr alternativních poskytovatelů kapitálu. Klienti jsou lépe schopni rozlišovat a dosahovat svých podnikatelských cílů s našimi službami treaty a fakultativního zajištění, službami expertízy kapitálových trhů a relevantními analytickými a technicko-expertními službami včetně catastrophe managementu a pojistných a ratingových konzultací.

Pro efektivní poskytování těchto i dalších služeb disponuje Aon vlastní globální sítí lokálních zdrojů vytvořenou společně našimi globálními obchodními jednotkami a systémem Strategic Account Management. Tyto zdroje nám umožňují dodávat služby kdekoli na světě – nadnárodním společnostem, menším podnikům, nezávislým agentům nebo brokerům, asociacím a afinitním skupinám a dokonce i individuálním spotřebitelům – s lokální expertízou nezbytnou pro naplnění jejich specifických potřeb.

 

 

Poskytované služby:

Kontakt

Aon Central and Eastern Europe a.s. 

IČ: 47123672 

Václavské náměstí 832/19, Praha 1, 110 00 

info@aon.cz

+420 246 092 501

Kontaktní osoby

Michal Šrámek

Commercial Director

michal.sramek@aon.cz

+420 739 247 489