Členové AFI

AECOM CZ

Společnost AECOM CZ s.r.o. poskytuje odborné služby v oblasti životního prostředí, stavebnictví a vodohospodářství.

Ve službách pro životní prostředí působí zkušení odborníci z oblastí sanační geologie, hydrogeologie, inženýrské geologie, ložiskové geologie, přípravy a řízení projektů, supervize / dozor nad projekty, posuzování vlivů na životní prostředí, integrované prevence, environmentálních systémů řízení, nakládání s nebezpečnými chemickými látkami a přípravky, odpadového hospodářství včetně hodnocení nebezpečných vlastností odpadů.  V sektoru stavebnictví poskytujeme řízení projektů a nákladů ve výstavbě komerčních, residenčních, průmyslových staveb, nabízíme také služby koordinátora BOZP.  Ve vodním hospodářství se specializujeme...  Více

Ve službách pro životní prostředí působí zkušení odborníci z oblastí sanační geologie, hydrogeologie, inženýrské geologie, ložiskové geologie, přípravy a řízení projektů, supervize / dozor nad projekty, posuzování vlivů na životní prostředí, integrované prevence, environmentálních systémů řízení, nakládání s nebezpečnými chemickými látkami a přípravky, odpadového hospodářství včetně hodnocení nebezpečných vlastností odpadů. 

V sektoru stavebnictví poskytujeme řízení projektů a nákladů ve výstavbě komerčních, residenčních, průmyslových staveb, nabízíme také služby koordinátora BOZP. 

Ve vodním hospodářství se specializujeme zejména na supervize staveb vodohospodářských projektů. 

Jsme členem profesních sdružení AFI, CACE, Svazu průmyslu a dopravy, držitelem certifikátů systému řízení jakosti ISO 9001:2008, systému environmentálního managementu ISO 14001:2004 a systému řízení BOZP dle OHSAS 18001:2007, dále jsme registrováni v databázi Světové banky a na seznamu konzultantů Evropské banky pro obnovu a rozvoj. 

Sídlem naší společnosti je Praha, regionální pobočky působí v Brně, Liberci, Ostravě a Plzni. 

Historie společnosti AECOM CZ s.r.o

V oblasti životního prostředí poskytuje naše společnost služby již od roku 1991, v té době pod obchodním jménem KAP, spol. s r.o. V roce 2002 získala společnost KAP, spol. s r.o. strategického partnera, americkou firmu Earth Tech, a na konci roku 2004 byla přejmenována na Earth Tech CZ s.r.o. 

Skupina Earth Tech se v červenci 2008 připojila k nadnárodní společnosti AECOM, která patří ke špičce na světovém trhu v oblasti inženýrských a konzultačních služeb. V roce 2009 byla společnost Earth Tech CZ s.r.o. přejmenována podle své mateřské společnosti a dnes již několik let úspěšně působí pod názvem AECOM CZ s.r.o. V roce 2009 zakoupila skupina AECOM také síť společností skupiny Savant specializující se na konzultační služby ve stavebnictví, Savant (Czech) s.r.o. působil na českém trhu již od roku 2001. 

Dnešní tým nadnárodní společnosti AECOM tvoří 50 000 zaměstnanců ve více než 100 zemích na celém světě. Více informací o naší mateřské společnosti najdete na webových stránkách www.aecom.com .

Poskytované služby:

Reference

Fund of national property

Ministry of Finance

Ministry of Environment

State Fund of Environment

CzechInvest

Unipetrol

Siemens

Borsodchem

Spolchemie

Interpharma

Doplňující informace

ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007

Kontakt

AECOM CZ s.r.o.

Trojská 92

171 00  Prague 7

Czech Republic

tel. +420 283 090 611

fax. +420 283 090 658

e-mail: prague.europe@aecom.com

www.aecom.cz

Kontaktní osoby

Vladimír Kinkor – Managing Director, Vladimír Brenner – Business Director, Kristina Schejbalová – Technical Director

Dokumenty ke stažení