Aktuality

17.07.2019 Sdružení pro zahraniční investice - AFI vydalo čtvrtou edici publikace Business Guidebook

Sdružení pro zahraniční investice – AFI vydalo čtvrtou edici publikace Business Guidebook. Tato publikace má díky spolupráci s vládními úřady a organizacemi širší využití, a to nejenom pro investory, ale i pro podnikatele, kteří se zajímají o rozšíření svých aktivit v České republice. Publikace je souhrnem komplexních informací o podmínkách investování na českém trhu.

Výjimečnost publikace spočívá ve spojení předních odborníků ze státní sféry a členských firem, kteří přispěli k její odbornosti. Jedná se o specialisty ze skupiny renomovaných společností v oblastech daňového a právního poradenství, lidských zdrojů, komerčních nemovitostí a průmyslových zón, řízení rizik nebo přípravy výstavby.

Publikace bude v následujících měsících šířena – jak v elektronické, tak ve fyzické podobě –  prostřednictvím českých zastupitelských úřadů, zahraničních a mezinárodních organizací, se kterými sdružení AFI spolupracuje, agentury CzechInvest a relevantních zahraničních velvyslanectví a institucí v České republice.

V případě zájmu si můžete publikaci prohlédnout zde.