Aktuality

20.11.2017 EXPO REAL 2017 v Mnichově

Sdružení pro zahraniční investice (AFI) na veletrhu EXPO REAL 2017 v Mnichově

Sdružení pro zahraniční investice (AFI) bylo partnerem společné české expozice na prestižním evropském veletrhu komerčních nemovitostí a investičních příležitostí Expo Real, který proběhl ve dnech 4. – 6. října 2017 v areálu Nového výstaviště v Mnichově. Mezi hlavními partnery, kteří sdíleli společnou expozici měst Ostravy a Brna a Moravskoslezského a Jihomoravského kraje, byla také agentura CzechInvest a členské společnosti Linkcity a Renomia.

V rámci veletrhu uspořádalo AFI ve čtvrtek 5. 10. 2017 Czech Investment Cocktail, neformální networkingové setkání s hosty a klienty AFI a zúčastněných partnerů akce, kterými byli členské společnosti 108 AGENCY, ASB, CBRE, CTP, Kinstellar, Konečná & Zacha, P3 Logistic Parks a TAKENAKA.

Zájem o letošní Expo Real byl ještě vyšší než v loňském roce: vystavovalo se v 6 halách na celkové ploše 64.000 m2. Oficiální statistika veletrhu dle německého organizátora Messe München udává 2 003 vystavovatelských společností, měst a regionů ze 35 zemí světa, přičemž celkový počet účastníků dosáhl 41 500 ze 75 zemí. Dále podle údajů Messe München patří letos Česku v konečném součtu co do počtu účastníků 8. místo za Německem, Velkou Británií, Nizozemskem, Rakouskem, Švýcarskem, Polskem a Francií. Pro účastníky z České republiky veletrh stále zůstává velmi atraktivním fórem pro prezentaci i networking.